2017/2018 - SzPodst1Łużna

Przejdź do treści

Menu główne:

HISTORIA
Koniec nauki - wakacje!
W dzień poprzedzający koniec zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2017/2018  w GOK-u w Łużnej odbyła się uroczysta akademia zakończenia nauki  dla klas gimnazjalnych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice uczniów wyróżnionych za wybitne osiągnięcia edukacyjne i wzorowe sprawowanie oraz goście. Klasy trzecie przygotowały część artystyczną z poezją, piosenkami, okraszoną humorystycznymi scenkami z zajęć lekcyjnych.    Następnie zaproszonym rodzicom zostały wręczone przez p. dyrektor Monikę Skrobot listy gratulacyjne a uczniom nagrody książkowe i  dyplomy za różne osiągnięcia. Następnie głos zabrała  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Łużnej p.Monika Skrobot dziękując rodzicom oraz życząc uczniom wielu osiągnięć w następnym etapie edukacji, w szkołach ponadgimnazjalnych. Głos zabrali również Wójt Gminy Łużna - p.Kazimierz Krok oraz Przewodniczący Rady Gminy Łużna - p. Krzysztof Kotowicz.
22 czerwca, w piątek uczniowie szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęli od udziału we Mszy św., następnie przeszli do szkoły gdzie uczniowie klas gimnazjalnych udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami, gdzie zostałyim wręczone im świadectwa a uczniowie klas szkoły podstawowej na uroczystą akademię końcoworoczną, po zakończeniu której przeszli do klas  gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa. ©

Finał konkursów w ramach przedsięwzięcia
„Rozwinąć skrzydła- pamiętając o przeszłości” - 18 maja 2018 r.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości była wiodącym tematem tegorocznej jubileuszowej edycji. Podczas uroczystej gali rozdania nagród laureaci, zaproszeni goście przenieśli się w czasie z legendą o białym orle, aby uczcić „Tę co nie zginęła”. Bohaterką tej uroczystości stała się piosenka patriotyczna i religijna w wykonaniu laureatów konkursu piosenki.  Dzień ten zbiegł się również z pamiętną datą urodzin Świętego Jana Pawła II. Mieliśmy okazję posłuchać koncertu w hołdzie Wielkiemu Polakowi w wykonaniu Julii Król, Pawła Jędrzejowskiego  - uczniów naszej szkoły i Magdaleny Pawłowskiej – uczennicy Liceum i szkoły muzycznej w Nowym Sączu. Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy dalszych sukcesów laureatom.     
Pasowanie na ucznia  SZKOLNE SHOW-  Jestem Gotów
  Dnia 26 października uczniowie klasy IA i IB zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. W tym szczególnym dniu uczniom towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz starsi koledzy. Do uroczystego ślubowania uczniów przygotowały  wychowawczynie : mgr Lucyna Niemiec i mgr Magdalena Pyrek. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny.  
Pani Dyrektor Szkoły mgr inż. Monika  Skrobot skierowała  do uczniów i rodziców miłe słowa. Rodzice przygotowali dla pierwszoklasistów i zaproszonych gości słodki poczęstunek.

 
Copyright 2020. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego