Inauguracja roku - Szkoła Podst nr 1 w Łużnej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Inauguracja roku

HISTORIA > 2014/2015

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół w Łużnej rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym w Łużnej, w dniu 1 września 2014r. o godzinie 8:00. Mszę celebrował i uroczystą homilię wygłosił proboszcz łużniańskiej parafii- ks.dr Stanisław Kuboń. Po mszy św. młodzież wraz z nauczycielami udała się pod pomnik ofiar II Wojny Światowej z terenu Gminy Łużna, gdzie delegacja uczniów z ZS w Łużnej wraz z delegacją Urzędu Gminy  z wójtem inż. Kazimierzem Krokiem i dyrektorem ZS w Łużnej mgr inż. Moniką Skrobot złożyła wiązanki kwiatów. Następnie przemówienia wygłosili: wicedyrektor ZS w Łużnej mgr Jan Drożdż i Wójt Gminy Łużna. W tej uroczystości wzięli udział uczniowie całego Zespołu Szkół w Łużnej. Następnie uczniowie szkoły podstawowej udali się na mszę św., a gimnazjaliści udali się na spotkanie z dyrektorem szkoły i z wychowawcami, które odbyło się w sali gimnastycznej. Tutaj zgromadzonych  powitała pani dyrektor Zespołu Szkół mgr inż. Monika Skrobot i po odśpiewaniu przez wszystkich Hymnu Polski, wygłosiła okolicznościowe przemówienie, na końcu przedstawiając wychowawców klas pierwszych oraz informacje porządkowe. Następnie gimnazjaliści udali się na spotkania z wychowawcami.  
     Za kilka chwil do szkoły weszli po  mszy św. uczniowie podstawówki z pocztem sztandarowym na czele i rozpoczęło się uroczyste spotkanie z panią dyrektor ZS w Łużnej  mgr inż. Moniką Skrobot poprzedzone odśpiewaniem Hymnu
Polskiego. Po okolicznościowym przemówieniu p. dyrektor przedstawiła nowym uczniom wychowawców klas pierwszych, a także kilka informacji porządkowych. Po oficjalnej uroczystości uczniowie poszli do swoich klas na spotkania z wychowawcami.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego