Pasowanie - Szkoła Podst nr 1 w Łużnej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pasowanie

HISTORIA > 2015/2016

W dniu 28 października 2015 r. w Zespole Szkół w Łużnej odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Część artystyczną przygotowali wychowawcy klas I wspólnie ze swoimi wychowankami. W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście: Pani Anna Ćwiklik Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Łużnej, Pani Barbara Tabiś Sołtys Wsi Łużna, Pani Anna Rząca Przewodnicząca Rady Rodziców.
Uroczystość pasowania uczniów klas I rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor Moniki Skrobot, która powitała wszystkich zebranych i podkreśliła, że pierwszoklasiści po akcie ślubowania zostaną już oficjalnie przyjęci do społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 im. Anny Leśkiewicz
w Łużnej. Podczas akademii uczniowie zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli już od 1 września i wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki.
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Szkoły skierowała do uczniów słowa: „Mam nadzieję, że każdy dzień spędzony w szkole przyniesie Wam wiele radości. Życzę Wam sukcesów w nauce
i wzorowego pierwszego, szkolnego świadectwa. Pamiętajcie, że każda Wasza radość jest radością rodziców, i każdy Wasz sukces jest ich sukcesem”. Podkreśliła, że cała społeczność Łużnej, może być dumna, że w murach tej szkoły, kolejni ich członkowie, będą przygotowywać się do wejścia w wir dorosłego życia, będą przygotowywać się do zrozumienia świata i całej rzeczywistości nas otaczającej.
W roku szkolnym 2015/16 w Zespole Szkół w Łużnej rozpoczęło 349 uczniów, w tym 32 pierwszoklasistów.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego