PRZEDSZKOLE

Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

16.02.2023 roku w naszym przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy.  W tym dniu dzieci mogły spędzić  czas z Rodzicami. Tematem przewodnim był „ Bal bajkowy.” Zarówno dzieci jak i Rodzice wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, spider-manów, piratów, rycerzy, muszkieterów, policjantów. Pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Na tą wyjątkową okazję zaproszono do prowadzenia balu animatorki, które zachęcały dzieci  do tańca i wspaniałej zabawy. Ciekawą atrakcją było rozstrzygnięcie konkursu „Bajkowa maska karnawałowa.” Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze   i dostarczył niezapomnianych wrażeń.