NAUCZYCIELE

KADRA PEDAGOGICZNA
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Anny Leśkiewicz w Łużnej

Nazwisko i imię nauczyciela                Nauczany przedmiot lub funkcja

  1. mgr inż. Skrobot Monika                    dyrektor, matematyka
  2. mgr Tokarska Beata                           wicedyrektor, matematyka
  3. mgr Bednarz-Bania Gabriela             pedagog szkolny
  4. mgr Biskup Maria                               język polski, wychowanie do życia w rodzinie
  5. mgr Buraś Monika                              język polski
  6. mgr Cyprowska Elżbieta                    bibliotekarz, język polski
  7. mgr Drożdż Katarzyna                       fizyka, matematyka
  8. mgr Gąsior Marta                               nauczyciel współorganizujący kształcenie, logopeda
  9. mgr Guzik Agnieszka                         język angielski
  10. mgr Katarzyna Haluch- Zbylut           nauczyciel współorganizujący kształcenie
  11. mgr Hołda Katarzyna                         pedagog specjalny
  12. mgr Hudzik Jadwiga                          edukacja wczesnoszkolna
  13. mgr Jędrzejowska Alicja                    religia, logopeda
  14. mgr Kosiński Grzegorz                      wychowanie fizyczne
  15. mgr Ks. Pietrzak Łukasz                    religia
  16. mgr Kucharczyk Małgorzata              języka angielski
  17. mgr Kwiatkowska Anna                     język angielski
  18. mgr Kwiatkowska Iwona                    logopeda
  19. mgr Lichoń Paulina                            psycholog
  20. mgr Michalik Marta                            technika, plastyka, świetlica szkolna
  21. mgr Misiołek Iwona                            wychowanie fizyczne
  22. mgr Papciak Iwona                            edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
  23. mgr Pilch Agnieszka                          nauczyciel współorganizujący kształcenie
  24. mgr Przepióra Tadeusz                      informatyka
  25. mgr Pyrek Magdalena                        edukacja wczesnoszkolna
  26. mgr Różycka Weronika                      edukacja wczesnoszkolna
  27. mgr Szewczyk Maria                          edukacja wczesnoszkolna
  28. mgr Szura Barbara                             język angielski, język niemiecki
  29. mgr Szymczyk Janina                        edukacja wczesnoszkolna
  30. mgr Tajak Iwona                                 przyroda, geografia
  31. mgr Tarsa Dariusz                              muzyka, wychowanie fizyczne
  32. mgr Tarsa Małgorzata                        język polski
  33. mgr Tomasik Joanna                          nauczanie indywidualne, rewalidacja
  34. mgr Tomasik Justyna                         edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
  35. mgr Turska Adrianna                          matematyka
  36. mgr Turski Bogdan                             edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie, historia
  37. mgr Wietrzyk Iwona                            biologia, chemi
  38. mgr Zawiślak Agnieszka                     nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja, doradztwo zawodowe